Gizlilik Sözleşmesi

Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat A.Ş, patos.com.tr web sitesini ziyaret eden herkesin gizliliğine saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır.

Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. hiçbir suretle standart prosedürler aracılığı ile toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma veya bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. Ancak, bazı güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilici özellik taşımaktadır.
patos.com.tr ‘un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, patos.com.tr harici internet sitelerine yönlendirmede bulunan bağlantılar olabilir. Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat A.Ş., kendisine ait olmayan ve internet adresi patos.com.tr ile başlamayan tüm bu dış bağlantıların kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.’nin Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. değişen koşullara bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Saygılarımızla,
Doğuş Çay ve Gıda Maddeleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.